בר מים

מיםהאמרה "מים הם סם החיים" אינה עניין של מה בכך. המים הכרחיים לגופנו ובלעדיהם אי אפשר להמשיך ולהתקיים.

המים מגנים על גופנו מפני התייבשות וחשובים לתפקודן השוטף והתקין של מערכות הגוף. במדינה כמו שלנו הסובלות מלחות גבוהה ומחום ברוב ימי השנה שתייה מרובה מומלצת על ידי גורמים שונים, אך יחד עם זאת נאמר שמי הברזים אינם נקיים ואף עלולים לגרום נזק לגוף.

אנשים רבים מצאו עצמם מבולבלים. מצד אחד מומלץ לשתות מים בכמויות גדולות ומצד שני מי הברזים אינם בריאים. מצב זה גרם לפיתוח של מתקני מים, ואנשים רבים התחילו להכניסם הביתה.

כיום ניתן למצוא בבתים רבים מתקני מים כמו מתקני מים מינרלים, מתקני מיני בר, מתקני מים מסוננים ועוד. מתקני מים הם פתרון מוצלח לשתיית מים נקיים ובריאים גם בבתים ולא רק במקומות ציבוריים.

מתקני מים, על סוגיהם השונים, הפכו עם השנים למוצרים כמעט הכרחיים בכל בית בישראל והם מאפשרים גישה ישירה וקלה למים מטוהרים או צלולים בטמפרטורות שונות- מים קרים, פושרים ורותחים. כל מתקני המים תוכננו בטכנולוגיה חדישה בתחומי טיהור מים.

מים מסוננים

מי הברזים ברוב הארץ מכילים כמויות גדולות של אבנית, האיכות ירודה וטעמם טפל. כדי שנוכל ליהנות ממים מסוננים ונקיים הראויים לשתייה, ישנם מתקנים של בר מים שדואגים לניקוי ולסינון המים שמגיעים מהברזים.

מתקני מים אלו נקראים מיני בר, אליהם מגיעים המים ממערכות המים הביתיות, ועוברים בהם תהליכי סינון. מיני בר לסינון מים דואג לטיהור המים ולאספקתם דרך מערכת סינון מיוחדת בתוכו.

מתקנים לסינון מים יוצרים מים מסוננים מכל המזהמים שישנם במי הברזים כגון חיידקים, אבנית, כלור ועוד. בסוף תהליך הסינון, המים ראויים לשתייה, הם נקיים, מסוננים ובריאים.

"תמי 4"- מוצרים מסוגים שונים לסינון המים שמבטיחים מים נקיים, טעימים ואיכותיים. מאחורי כל מוצר עומדת טכנולוגיה מתקדמת בתחום המים. כל מתקני המים של "תמי 4" קלים לתפעול ולשימוש, הם מכשירים חכמים והם מעוצבים בשלל צורות וצבעים.

כל מתקני המים וכל המוצרים הנלווים עומדים בתקני הבטחת איכות קפדניים ומחמירים. עם המוצרים השונים נמנים ברי מים, ברז מים המתחבר למכשיר מתחת לכיור, מסנני מים מחוץ לבתים וכדומה.

"אלקטרה בר"- בר מים איכותי שעומד בתקנים המחמירים ביותר להבטחת איכות מי השתייה. זהו בר סינון שמרחיק מהמים טעמים רעים, כלור, מתכות כבדות כמו כספית ועופרת, והוא משמיד את החיידקים שישנם במים. המים שיוצאים מהמסנן של "אלקטרה בר" צלולים מאוד, איכותיים ובריאים לשתייה.

מים מינרלים

מים מינרליים הם טבעיים ונקיים מכל הזיהומים והחיידקים שקיימים במי הברזים. ההרכב המינרלי של המים הוא קבוע והם לא עוברים טיפולים כלשהם לצורך שיפור.

המים מגיעים ממעיינות מינרלים ונארזים בתוך בקבוקים, מבלי שיד אדם תיגע בהם. המים המינרלים בבקבוקים הם בדיוק כפי שהם מופיעים בטבע.

מתקני מים של מים מינרלים מעוצבים כמעמדים שעליהם מורכבים כדי מים גדולים. המים שמגיעים לכוס הם המים מהכד ולא מים מסוננים ממערכת המים הביתית. את כדי המים מחליפים מעת לעת לפי הצורך.

"מים חיים"

"מים חיים" זהו מכשיר מיוחד שפועל להשבחת מי הברז, ומאחוריו עומדת טכנולוגיה ייחודית להשבחת מים. המטרה היא להשיב למים את יכולת ההתחדשות הטבעית שלהם ואת היכולת העצמית שלהם לטיהור חוזר.

מכשיר "מים חיים" מטפל במים עצמם ולא בשאר החומרים שנמצאים בהם. המים עוברים תהליך של השבחה והופכים לטעימים ולאיכותיים יותר, והכול תוך שימוש באנרגיה טבעית.

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.